T: +48 793 005 864, +48 12 444 61 00
Choose your language EN PL
Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Wypożyczalnie

Firma Wadmex prowadzi aktualnie trzy wypożyczalnie:

Wypożyczalnia odkurzaczy – Oferuje wysokiej klasy sprzęt czyszczący firmy Karcher do zastosowań przemysłowych oraz domowych. Szeroka oferta produktowa oraz najniższe w mieście ceny w połączeniu z profesjonalną obsługą to bez wątpienia główne atuty wypożyczalni.

Szczegóły oferty znajdą Państwo w zakładce : Wypożyczalnia odkurzaczy

Wypożyczalnia samochodów SMART – Wypożyczalnia rodem z największych europejskich stolic takich jak Londyn, Berlin, Paryż czy Rzym. Specjalizuje się w wynajmie Smartów czyli praktycznych małych samochodów, które w wielkomiejskiej dżungli czują się jak w domu. Smarty kochają miasto ponieważ do miasta zostały stworzone. Wynajmij smarta w najniższej w mieście cenie i zapomnij o szukaniu miejsca postojowego. Twój Smart zmieści się wszędzie.

Szczegóły oferty znajdą Państwo w zakładce : Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia kamperów – Wakacje, odwołany samolot, pokój w hotelu niezgodny z ofertą i konieczność spędzania czasu w jednym miejscu. Twoje wakacje wcale nie muszą tak wyglądać. Każdy kto raz wybrał się na odpoczynek kamperem  i doznał tej niezwykłej wolności nigdy później nie myślał o hotelach. Sprawdź jak to jest pojechać na wakacje 6 – cio osobowym kamperem i spać tam gdzie tylko zechcesz. Wyobraź sobie poranek, otwierasz okno a tam Koloseum a może wolisz szum ciepłego morza? Poznaj naszą ofertę i zamień marzenia w rzeczywistość.  

Szczegóły oferty znajdą Państwo w zakładce : Wypożyczalnia kamperów

Samochody do ślubu – Aktualnie dysponujemy dwoma luksusowymi samochodami, które wynajmujemy wraz z kierowcą na śluby, studniówki lub wyjazdy biznesowe.

Szczegóły oferty znajdą Państwo w zakładce : Samochody do ślubu

« POWRÓT

Formularz kontaktowy

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin

Infolinia

Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do nas!

+48 793 005 864
tel. +48 12 444 61 00
fax +48 12 444 62 00

Adres
ul. Wincentego Pola 7
31-532 Kraków